Kariera jak aplikować

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją. Zależy nam na ich rozwoju oraz bardzo dobrej atmosferze w pracy. Jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do ludzi oraz lubisz realizować wymagające zadania, zapraszamy Cię do aplikowania na poniższe stanowiska za pomocą serwisu pracuj.pl

O czym warto pamiętać?

  • przeczytaj uważnie treść ogłoszenia
  • jeśli nasze wymagania mają dopisek „warunek konieczny” aplikuj tylko wtedy, gdy go spełniasz
  • opisz swoje mocne strony na początku cv
  • odpowiedz na pytania dodatkowe podczas aplikowania (znacznie zwiększy to szanse kontaktu z naszej strony)
  • nie wysyłaj cv bezpośrednio do nas, jeśli ogłoszenie jest umieszczone na portalu pracuj.pl

Proces rekrutacyjny jest zazwyczaj kilkuetapowy. Może zawierać badanie kompetencji oparte o analizę behawioralną oraz ocenę stylu komunikacji. Staramy się na tym etapie ustalić na ile kandydat/ka pasują do naszej organizacji oraz które obszary będą podlegać rozwojowi w przyszłości. W firmie obowiązują standardy komunikacji. Regularnie też poddajemy ocenie kompetencje i wyniki pracowników. Mamy też czas na aktywności mniej formalne ☺ To wszystko po to, aby stworzyć bezpieczne, inspirujące i przyjemne środowisko pracy.

 

Wiemy, jak istotne jest zapewnienie bezpieczeństwa pacjenta i obsługi w trakcie akcji ratowniczych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie aparatury medycznej oraz sprzętu ratownictwa medycznego, oferujemy Państwu kompleksowy serwis urządzeń znajdujących się w naszej dystrybucji. Na oferowane towary Paramedica Polska udziela gwarancji na zasadach określonych w Ogólnych Warunkach Gwarancji.

Przyjmujemy zgłoszenia telefonicznie oraz pocztą elektroniczną:

Tel: 48 22 322 55 25

E-mail: serwis@paramedica.pl

Sprzęt należy wysyłać do serwisu na adres:

Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Farbiarska 47

02-862 Warszawa