Paramedica Polska — oficjalny dystrybutor defibrylatorów firmy AED

Miło nam poinformować, że do grona naszych Partnerów dołączyła firma Mindray, wiodący na świecie producent urządzeń i rozwiązań medycznych. Dzięki tej współpracy, oferta Paramedica Polska została rozszerzona o najnowocześniejsze defibrylatory AED, wyposażone w zaawansowaną technologię wsparcia ratownika oraz najnowsze metody
w dziedzinie resuscytacji. 


Założona w 1991 roku firma Mindray specjalizuje się w urządzeniach monitorujących stan pacjenta i podtrzymujących życie, diagnostyce in vitro oraz systemach obrazowania medycznego. Misją firmy jest wykorzystywanie zaawansowanych technologii i przekształcanie ich w dostępne innowacje, zapewniając przy tym opiekę zdrowotną „w zasięgu ręki”.

Firma Mindray posiada oddziały i filie w 32 krajach Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz 31 oddziałów w Chinach, zatrudniając w nich niemal 10 000 pracowników. Produkty i usługi dostępne są w placówkach opieki zdrowotnej w ponad 190 krajach i regionach. Mindray jest również 3. na świecie dostawcą kardiomonitorów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mindray na naszej stronie.